2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad upphandling 2024 2.0
Beskrivning: Vi har det stora nöjet att bjuda in till anbudsgivning avseende samordnad upphandling 2.0 för kunder enligt bilaga.
Intern identifierare: 24/8
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000