See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Huddinge Samhällsfastigheter AB genomför samordnad upphandling tillsammans med Huge Bostäder AB och Huddinge Kommun, upphandlingen avser skadedjursbekämpning inom UHMs bestånd.
Föregående meddelande: 011815-2023
Intern identifierare: HS/2023:73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Skadedjursbekämpning.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Skadedjursbekämpning,
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Skadedjursbekämpning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsutvärdering
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Accept villkor och avtalsvillkor