2. Förfarande
Förfarande
Titel: KÖK (Knivsta överföringsledning till Käppalaverket) Mitt -Utförandeentreprenad
Beskrivning: Knivsta till Käppalaverket Överföringsledning (KÖK), etapp Mitt. Utförandeentreprenad AB04.
Intern identifierare: 665382
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45112500 Schaktning
Ytterligare klassificering (cpv): 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: KÖK (Knivsta överföringsledning till Käppalaverket) Mitt -Utförandeentreprenad