616492-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Koagulationsinstrument
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKoagulationsinstrument
BeskrivningUpphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av Koagulationsinstrument. Upphandlingen omfattar leverans av utrustning, utrustningsbunden förbrukning, tillbehör och reservdelar för Koagulationsinstrument.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118159:Lot:1