2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skogstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för Skogstjänster, till exempel HästentreprenadArboristtjänsterSkogs- och naturvårdstjänster (manuellt och maskinellt arbete)Slåtter Ramavtal kommer att tecknas med två (2) leverantörer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118726:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77211400 Trädfällning, 77211300 Trädröjning, 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77211500 Trädvård, 77341000 Beskärning av träd