2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt kött
Beskrivning: Färskt kött
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15110000 Kött
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Färsk kött