2. Förfarande
Förfarande
Titel: Golvarbeten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för planerade och löpande golvarbeten inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2025-074
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000