616685-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ambulanser – Flerbårsambulanser
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flerbårsambulanser
Beskrivning: Upphandlingen avser 2st Flerbårsambulanser till Region Västernorrland med option om köp av ytterligare 2st.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114121 Ambulanser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128453:Lot:1