616687-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städning Hoforshus AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädning Hoforshus AB
BeskrivningHoforshus AB upphandlar städning av trapphus och tvättstugor. Anbud kan lämnas på ett eller flera delområden. OBS! Frågor kan ställas under hela annonseringstiden men besvaras under V.31 och början på V.32.
Intern identifierareIKH2024_10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningHoforshus AB upphandlar städning av trapphus och tvättstugor. Anbud kan lämnas på ett eller flera delområden.
Intern identifierareStädning Hoforshus AB