Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141300 Utrustning för venpunktering och blodprovstagning, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33194000 Apparatur och instrument för transfusion och infusion