616840-2025 - Resultat
Sverige – Evenemang – Eventbyråtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventbyråtjänster
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster, 92111250 Produktion av informationsfilm, 92331100 Tjänster på mässor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001