616901-2020 - ResultatSverige-Norrköping: Navigationsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI VTS-system
Referensnummer: 18-03973
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34933000 Navigationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Request for information (RFI) about VTS-system.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34930000 Marin utrustning, 48100000 Programvara för särskild industri, 48320000 Programvara för ritning och bildbehandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen