617131-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Reklam och marknadsföring
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mediabyråtjänster, digital marknadsföring
Referensnummer: 23/9
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställaren avser med upphandlingen att upphandla ett ramavtal för sitt fortlöpande behov av mediabyråtjänster avseende digital marknadsföring.
Beställaren avser med upphandlingen att teckna ett ramavtal med en (1) Leverantör.
För kännedom för anbudsgivarna så planerar Beställaren att ha anbudsöppning efter semestrarna i augusti 2024.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79342000 Marknadsföring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen