617274-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning
Referensnummer: UH-2023-391
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köksutensilier/husgeråd såsom porslin, glas, bestick, kantiner och tillagningsredskap till Skellefteå kommun, Malå kommun och Norsjö kommun samt kommunernas deltagande bolag.