See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pipetteringsrobot - förhandlat förfarande
Beskrivning: Upphandling av pipetteringsrobot inklusive serviceavtal
Intern identifierare: 2.3.1-2025-008600
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pipetteringsrobot
Beskrivning: Upphandling av pipetteringsrobotinklusive serviceavtal
Intern identifierare: 1688911-1