617376-2025 - Resultat
Sverige – Jordbruks- och trädgårdsprodukter – Ramavtal Jord, gödningsmedel, stamvedsflis, biokol m.m.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Jord, gödningsmedel, stamvedsflis, biokol m.m.
BeskrivningLeverans av jord, gödningsmedel, stamvedsflis, biokol m.m.
Föregående meddelande492934-2023
Intern identifierareKs 1088/2021
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03100000 Jordbruks- och trädgårdsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1)
Beskrivning.
Intern identifierare1012731-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörskvalificering
Intern identifierare1310152-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelGenerell del
Intern identifierare1310153-2