617508-2023 - ResultatSverige-Johanneshov: Träbränslen
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Pellets; Steg 1 Anbudsinfordran
Referensnummer: 18-150
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09111400 Träbränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverans av pellets
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
09110000 Fasta bränslen
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen