617532-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Myndighetsbesiktningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMyndighetsbesiktningar
BeskrivningMyndighetsbesiktningar av hissar, trycksatta anordningar, portar, vikväggar, motordrivna grindar och lyftanordningar
Intern identifierare25/35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000