2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av förfrågningsunderlag, bygghandling och BPU Industrispår Vålberg inom Karlstads kommun, Värmlands län.
Beskrivning: För utförande av bygghandling och BPU Industrispår Vålberg
Intern identifierare: KOM-417079
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: För utförande av förfrågningsunderlag, bygghandling och BPU Industrispår Vålberg inom Karlstads kommun, Värmlands län.