617642-2024 - Resultat
Sverige – Catering – Cateringtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCateringtjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar cateringtjänster till staden. Stadens beställare har behov av catering till olika sammankomster så som vid luncher, enhetsmöten, nämndsammanträden, avdelningssamlingar, utflykt samt både mindre och större samlingar och högtider
Intern identifierareSF2023/276
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCateringtjänster