61769-2025 - Resultat
Sverige – Städning – Städtjänster Ånestadsskolan inkl.idrottshall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Ånestadsskolan inkl.idrottshall
BeskrivningStädtjänster Ånestadsskolan inklusive idrottshall avseende daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputsning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104085:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning