61780-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Manöver- och styrsystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
PLC uppgraderingar
Referensnummer: 2021-O002665
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42961000 Manöver- och styrsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppgradering av PLC styrningar till ett flertal olika maskiner/system. Avser "Tvätt och Textil" i Kristianstad.