61781-2022 - ÄndringSverige-Kristianstad: Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Disk- och Spoldesinfektorer samt påstömmare, Regional upphandling
Referensnummer: 2020-O002433
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
II.1.4.
Kort beskrivning
Diarienummer 2020-O002433
Denna upphandling avser utrustning för disk- och spoldesinfektorer samt påstömmare för Region Skåne.