617845-2025 - Planering
Sverige – Engångsartiklar för catering – RFI - Matlådor och förbrukningsmaterial
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Matlådor och förbrukningsmaterial
BeskrivningRFI för matlådor- och förbrukningsmaterial.
Intern identifierareUE 25.160
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39222100 Engångsartiklar för catering