2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grönsaker, frukt och potatis, beredda
Beskrivning: Grönsaker, frukt och potatis, beredda
Intern identifierare: IN-IN23-0361
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter, 15310000 Potatis och potatisprodukter, 15331000 Beredda grönsaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: E-handel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del