2. Förfarande
Förfarande
Titel: UV-Vis-NIR microspectrometer
Beskrivning: UV-Vis-NIR microspectrometer Please note that the contract value is in EUR
Intern identifierare: SU 473-0022-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
Ytterligare klassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: UV-Vis-NIR microspectrometer
Intern identifierare: UV-Vis-NIR microspectrometer