See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av två lastbilar till Storstockholms brandförsvar
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att den upphandlande myndighet ska teckna kontrakt med en leverantör som kan leverera båda lastbilarna utifrån SSBF tidsplan
Intern identifierare: 231-608/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av två lastbilar till Storstockholms .
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Uteslutningsgrunder från deltagande i upphandling
Beskrivning: Samtliga ska krav ska uppfyllas