2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Dykeritjänster
Beskrivning: Norrvatten har behov av ramavtal gällande dykeritjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98363000 Dyktjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001