618310-2019 - ÄndringSverige-Halmstad: Skrivare och kurvskrivare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Multifunktionsskrivare, laserskrivare och etikettskrivare
Referensnummer: DNRGS190048
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30232100 Skrivare och kurvskrivare
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Region Hallands löpande behov av multifunktionsskrivare, laserskrivare och etikettskrivare.