2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för batterier, service kit m.m.
Beskrivning: Förbrukningsartiklar till medicinteknisk utrustning.
Intern identifierare: 2.7-23325/2025-1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000