See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sopbil 3-axlad
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av en (1) fabriksny Sopbil 3-axlad med påbyggt en-facks aggregat.
Intern identifierare: U-050-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del