See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slaghacksarbeten, höghöjdsröjning och klippning svårtillgängliga område
Beskrivning: Upphandlingen delas in i 6 separata delområde. Delområde 1-5: slaghacksarbeten och höghöjdsröjning på enskilda vägar samt kommunens tätorter och kommunala område. Delområde 6: klippning av svårtillgängliga kommunala område.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1: Slaghacksarbeten och höghöjdsröjning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2: Slaghacksarbeten och höghöjdsröjning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 3: Slaghacksarbeten och höghöjdsröjning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 4: Slaghacksarbeten och höghöjdsröjning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Delområde 5: Slaghacksarbeten och höghöjdsröjning
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Delområde 6: Klippning av svårtillgängliga områden
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106503:Lot:6