Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration
Ytterligare klassificering (cpv): 48311100 Dokumenthanteringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48812000 Ekonomiska informationssystem