See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulter- Sitevision
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulter för utveckling, införande och förvaltning av nytt intranätet på plattformen Sitevision. Konsulterna ska ha behörighet att arbete inom Sitevision.
Intern identifierare: 23-05803
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del