618653-2024 - Resultat
Sverige – Tjänster avseende fast egendom – Styr- och reglerarbeten, ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStyr- och reglerarbeten, ramavtal
Beskrivning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91394:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 51900000 Installation av styr- och reglersystem, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur