2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hematologi instrument för blodcentral
Beskrivning: Hematologi instrument för blodcentral
Intern identifierare: UPPH2025-00330
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Hematologiutrustning
Intern identifierare: 1813336-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1813337-1