618776-2024 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård Norra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Norra
BeskrivningLokalvård
Intern identifierareSK2023-0487
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningLokalvård (städ)
Intern identifierareLokalvård Norra