2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänstekontrakt, benämns vidare som Avtal, gällande Bevakningstjänster i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten. Leverantören åtar sig att leverera och utföra traditionella bevakningstjänster i Köparens geografiska verksamhetsområde där tjänsten ska präglas av kvalitets- och servicetänkande där Leverantören ska besitta den kompetens som erfordras för att tillhandahålla högkvalificerad bevakning.
Intern identifierare: IN-IN25-0115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000