618951-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter – Utplanteringsväxter för arrangemang med blommor under vår, sommar och höst. Klippans kommun 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtplanteringsväxter för arrangemang med blommor under vår, sommar och höst. Klippans kommun 2025
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett ramavtal för kommunens behov av utplanteringsväxter för arrangemang med blommor under vår, sommar och höst.
Intern identifierare25/115
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter, 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000