2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI System för felanmälan
Beskrivning: RFI för ett system för felanmälan (ärendehanteringssystem).
Intern identifierare: 25/105
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem