619072-2025 - Resultat
Sverige – Elinstallation av transformatorer – Byte av Sugtransformatorer inom Jämtlands län, Gävleborgs län, Västernorrlands län och Örebros län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byte av Sugtransformatorer inom Jämtlands län, Gävleborgs län, Västernorrlands län och Örebros län
Beskrivning: Objektet avser utförande av 17st sugtransformatorutbyten inom mellersta och norra regionen.
Intern identifierare: KOM-418023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45317200 Elinstallation av transformatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 51111300 Installation av transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byte av Sugtransformatorer inom Jämtlands län, Gävleborgs län, Västernorrlands län och Örebros län