61915-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Elinstallationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelElinstallationer
BeskrivningElinstallationer
Intern identifierare2023/93-VMKF
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAllmän del
BeskrivningInköp av elektrikertjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelElektriker service och underhåll
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelIndustrielektriker med processkunskap
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelServicetekniker tele/data
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelElektriker med EX-behörighet
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelElektriker styr och regler, programmering PLC
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelJour elektriker