2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Byggnation av stora anstalter
Beskrivning: RFI gällande byggnation av stora anstalter.
Intern identifierare: 2024-26569
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten