619174-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Redovisningstjänster Gällivare kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Redovisningstjänster Gällivare kommun
Beskrivning: Uppdraget omfattar auktoriserad redovisningskonsult innehållandes redovisningstjänster enligt kravspecifikation, såväl löpande som vid behov.
Intern identifierare: 2024-00908
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000