2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Hammarö kommun
Beskrivning: Hjullastare till Gatukontoret
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102828:Lot:1