619286-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av motivationsboende Energivägen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av motivationsboende Energivägen
BeskrivningKungälvs kommun bjuder in till upphandling av Drift av motivationsboende på Energivägen.
Intern identifierareKS2025/1661
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDrift av motivationsboende Energivägen
Intern identifierareDrift av motivationsboende Energivägen