61930-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Försäljning av herrelös egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäljningsagent
Referensnummer: UPP 2020-175
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70122110 Försäljning av herrelös egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling syftar till att upphandla en försäljningsagent för genomförande av Tullverkets försäljning av Tullverkets fordon samt övrig egendom.