2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling avseende BI-Specialist/SAS-Utvecklare
Beskrivning: Specifik upphandling avseende BI-Specialist/SAS-Utvecklare (kompetensnivå 4) till Hälso- och sjukvårdsförvaltningen.
Intern identifierare: HSN 2026-0046
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000