2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal lågspänningskabel 1 kV, mellanspänningskabel 12- 24 kV och högspänningskabel 52 kV
Beskrivning: Jönköping Energi Nät AB upphandlar ramavtal för lågspänningskabel 1 kV, mellanspänningskabel 12- 24 kV och högspänningskabel 52 kV.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31321200 Låg- och medelspänningskabel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116147:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31320000 Kraftledningskablar, 31321210 Lågspänningskabel, 31321300 Högspänningskabel, 31321220 Medelspänningskabel