619378-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper – Steriliseringsprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSteriliseringsprodukter
BeskrivningRegion Halland avser att upphandla regionens samlade behov av steriliseringsprodukter. I upphandlingen ingår exempelvis packskynken, påsar, tejp, etiketter, indikatorer, märkpennor och borstar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33198200 Steriliseringspåsar eller -förpackningar av papper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115814:Lot:1